Light bulbs Extractor Hood SAUTER SHG28XF1
Light bulbs for Extractor Hood SAUTER SHG28XF1
Bulb 12V / 20W / G4 / 28mm / diam. 7mm
Ref : 484000000983, 50240103007
Brands : ARTHUR MARTIN,...
Bulb 12V / 20W / G4 / 28mm / diam. 7mm for extractor hood Specially designed for use in your extractor hood. They give off optimal light
In stock
Cart
Set of 2x T25L 40W E14 halogen bulbs, length 81mm diam. 23mm
Ref : 484000008834, 9029791929
Brands : SAUTER, BRANDT,...
Set of 2x T25L 40W E14 halogen bulbs, length 81mm diam. 23mm for extractor hood
Order-based
Cart
Original 12V / 20W / G4 bulb
Brands : ARTHUR MARTIN,...
Original 12V / 20W / G4 bulb for ARTHUR MARTIN, SIEMENS, GAGGENAU, BOSCH, AEG, NEFF, ELECTROLUX, FAURE, CONSTRUCTA, GORENJE hood.