Spare parts and accessories Extractor Hood SAUTER SHG28XF1
All spare parts SAUTER Extractor Hood SHG28XF1
Bulb 12V / 20W / G4 / 28mm / diam. 7mm
Ref : 484000000983, 50240103007
Brands : ARTHUR MARTIN,...
Bulb 12V / 20W / G4 / 28mm / diam. 7mm for extractor hood Specially designed for use in your extractor hood. They give off optimal light
In stock
Cart
Set of 2x T25L 40W E14 halogen bulbs, length 81mm diam. 23mm
Ref : 484000008834, 9029791929
Brands : SAUTER, BRANDT,...
Set of 2x T25L 40W E14 halogen bulbs, length 81mm diam. 23mm for extractor hood
Order-based
Cart
Original 12V / 20W / G4 bulb
Brands : ARTHUR MARTIN,...
Original 12V / 20W / G4 bulb for ARTHUR MARTIN, SIEMENS, GAGGENAU, BOSCH, AEG, NEFF, ELECTROLUX, FAURE, CONSTRUCTA, GORENJE hood.
Order-based
Lot de 2 filtres charbon (avec
Ref : 74X4121
Brands : SAUTER, BRANDT
Lot de 2 filtres charbon (avec tiges de fixation) pour hotte BRANDT, SAUTERR
In stock
Condensateur 6,3uf d'origine
Ref : 77X9214, 50253928001
Brands : DE DIETRICH,...
Button
Ref : 74X4019
Button for SAUTER, BRANDT Extractor Hood
Original Double Turbine
Ref : 75X2790
Brands : DE DIETRICH,...
Original Double Turbine for DE DIETRICH, BRANDT, THOMSON Extractor Hood
Power cord
Ref : 46X2011, 75X2810
Brands : BRANDT, DE...
Transformer
Ref : STR50, 93958304
Transformer for DE DIETRICH, ROSIERES, BRANDT, SAUTER Extractor Hood
Lampe complète
Ref : C00134788, 72X3901
Brands : SAUTER, SCHOLTES,...
Lampe complète pour hotte SCHOLTESS
This product is no longer made nor marketed by the manufacturer
Metal anti-fat filter (sold individually) 242x181mm
Brands : SAUTER
Metal anti-fat filter (sold individually) 242x181mm for SAUTER extractor hood Dimensions: 242 x 181 mm