Spare parts and accessories Washing machines CANDY AQUA1042D12S
All spare parts CANDY Washing machines AQUA1042D12S
Original temperature probe
Ref : 481228219485, C00313117
Brands : WHIRLPOOL,...
In stock
Cart
Interference suppressor
Ref : 41038124
Brands : CANDY, HOOVER,...
Interference suppressor for CANDY / HOOVER washing machines
In stock
Cart
Drum pulley original
Ref : 41024467, 41017885
Brands : CANDY, HOOVER,...
Poignée de hublot
Brands : CANDY, HAIER
Poignée de hublot pour Lave linge CANDY, HAIERR
Résistance d'origine 1600W ave
Résistance d'origine pour Lave-linge CANDY, ROSIERES, HOOVERR
Order-based
Drum pulley
Original door seal
Brands : CANDY, VEDETTE
Original door seal for CANDY, VEDETTE Washing machines
Order-based
Pull arm fixation against weight
Pump plug
Pump plug for CANDY / HOOVER washing machines
Drive belt 1145H5
Brands : CANDY
Drive belt 1145H5 for CANDY washing machines
1,200W 230V heating element
Brands : CANDY
Résistance 1200W 230V pour lave-linge CANDY