Spare parts and accessories Microwave Ovens CANDY CMXG25DCB
All spare parts CANDY Microwave Ovens CMXG25DCB
Fuse
Ref : 6901W1A001C, 811913648
Brands : BRANDT, DE...
Fuse for LG microwave ovens
Available
Cart
240V 25W bulb
Ref : 6912W3B002D, 9178003553
Brands : LG, WHIRLPOOL,...
240V 25W lightbulb for LG / BOSCH / SIEMENS / CONSTRUCTA / NEFF / JUNKER / VIVA microwaves
Order-based
Cart
Plateau tournant verre 320 mm
Ref : DE74-20015G
Brands : SAMSUNG
Order-based
Mica plate
Ref : 72X3694, 00606320
Brands : BRANDT, CANDY,...
Mica plate for BRANDT / SAUTER / THOMSON microwaves
High voltage capacitor 1.05 µF 2100 V
Ref : 00612134, AS0033027
Brands : BOSCH, SIEMENS,...
High voltage capacitor 1.05 µF 2100 V for BOSCH, SIEMENS, NEFF, VIVA, CONSTRUCTA, BALAY, BRANDT, LG Microwave Ovens
Turntable coupling (original)
Ref : 49024548, 9178003568
Brands : CANDY, ROSIERES,...
Turntable coupling (original) for CANDY, ROSIERES, HOOVER, PANASONIC Microwave Ovens
In stock
Bulb socket
Ref : 72X3717, AS0041813
Brands : BRANDT
Bulb socket for BRANDT Microwave Ovens
In stock
Door handle
Ref : 49036934
Brands : CANDY
Door handle for CANDY Microwave Ovens
Lamp
Ref : 481213488083, C00844875
Brands : WHIRLPOOL
Lamp for WHIRLPOOL Microwave Ovens
Magnetron
Brands : BEKO, SMEG,...
Magnetron for BEKO Microwave Ovens
160°C Thermostat