Light bulbs Gas / Electric Ovens ELECTROLUX EBGL40XSP
Light bulbs for Gas / Electric Ovens ELECTROLUX EBGL40XSP - 94794106303
Halogen oven bulb G9 40W
Ref : 8085641028, C00861224
Brands : WHIRLPOOL,...
G9 40W halogen bulb for ELECTROLUX ovens, cookers
In stock
Cart
25W G9 halogen bulb
Ref : 71X2994, C00285575
Brands : WHIRLPOOL, DE...
25W G9 halogen bulb for DE DIETRICH / THOMSON / BRANDT / BOSCH / GAGGENAU / NEFF / SIEMENS ovens, cookers, extractor hoods
In stock
Cart
Lampe four E14 25w 220v
Ref : C00076978, 824610176
Brands : BOSCH, SIEMENS,...
Original oven halogen bulb G9 40W
Ref : 8085641028
Brands : WHIRLPOOL,...
Original oven halogen bulb G9 40W for WHIRLPOOL, ELECTROLUX, BAUKNECHT, AEG, SAMSUNG, SMEG, FAURE, BOSCH, ARISTON HOTPOINT, KITCHENAID, SIEMENS,...
T25 / E14 / 25W bulb (original)
Ref : 484000008842, C00863215
Brands : WHIRLPOOL, IGNIS,...
T25 / E14 / 25W bulb (original) for WHIRLPOOL, IGNIS, BAUKNECHT, LADEN, IKEA, PRIVILEG Gas / Electric Ovens
Original halogen bulb G9 25W 240V
Ref : 8085641010
Brands : ELECTROLUX,...
Original halogen bulb G9 25W 240V for ELECTROLUX, INDESIT, ARISTON HOTPOINT Gas / Electric Ovens
Glass diffuser
Brands : ELECTROLUX, AEG,...
Glass diffuser for ELECTROLUX oven lamp
Original Complete Lamp
Brands : AEG, ELECTROLUX
Original Complete Lamp for AEG, ELECTROLUX Gas / Electric Ovens
Original G9 40W halogen bulb
Original G9 40W halogen bulb for WHIRLPOOL, ELECTROLUX, BAUKNECHT, AEG, SAMSUNG, SMEG, FAURE, BOSCH, ARISTON HOTPOINT, KITCHENAID, SIEMENS, IGNIS,...