Light bulbs Extractor Hood GAGGENAU AW541120/02
Light bulbs for Extractor Hood GAGGENAU AW541120/02
Bulb 12V / 20W / G4 / 28mm / diam. 7mm
Ref : 484000000983, 50240103007
Brands : ARTHUR MARTIN,...
Bulb 12V / 20W / G4 / 28mm / diam. 7mm for extractor hood Specially designed for use in your extractor hood. They give off optimal light
In stock
Cart
Lampe halogène complète d'orig
Ref : 00175069, 00604153
Brands : NEFF, BOSCH,...
Lampe halogène complète d'origine pour hotte BOSCH, GAGGENAU, NEFF, SIEMENSS
In stock
Cart
Original 12V / 20W / G4 bulb
Brands : ARTHUR MARTIN,...
Original 12V / 20W / G4 bulb for ARTHUR MARTIN, SIEMENS, GAGGENAU, BOSCH, AEG, NEFF, ELECTROLUX, FAURE, CONSTRUCTA, GORENJE hood.