Spare parts and accessories Washing machines BRANDT WP13T55SN
All spare parts BRANDT Washing machines WP13T55SN
Drum paddle
Ref : 52X2199
Brands : BRANDT, FAGOR,...
Drum paddle for BRANDT / FAGOR / SANGIORGIO / SAUTER / THOMSON / VEDETTE washing machines Dimensions: 200x113x35mm
In stock
Cart
Filtre antiparasites
Ref : 064559
Brands : INDESIT, ARISTON...
In stock
Cart
Kit joint de palier d'origine
Ref : 52X5087, 00168714
Brands : BRANDT, VEDETTE,...
Ressort de fixation de manchet
Ref : 55X2961, 00213988
Brands : BRANDT, THOMSON,...
1163J5 MALICE2 drive belt
Ref : 52X5974, XZ4T00008
Brands : BOSCH, BRANDT,...
1163J5 MALICE2 drive belt for AYA / BLOMBERG / BRANDT / FAGOR / OCEAN / SANGIORGIO / THOMSON / VEDETTE washing machines Length: 1,163 mm NOTE: A...
3/4 inlet pipe filter seal
Ref : 333389, 481948053059
Brands : INDESIT, ARISTON...
Additive Siphon
Ref : 55X2894
Brands : BRANDT, THOMSON,...
Additive Siphon for BRANDT, THOMSON, FAGOR, VEDETTE Washing machines
Order-based
Antiparasite 0.47µF 13A
Brands : BOSCH, SIEMENS,...
Antiparasite 0.47µF 13A for BOSCH, SIEMENS, BALAY, CONSTRUCTA, BRANDT, GORENJE, CRYSTAL, CYLINDA, FAGOR, UPO, ASKO, LYNX, VEDETTE Washing machines