Spare parts and accessories Washing machines ARISTON HOTPOINT KLB12TXWH
All spare parts ARISTON HOTPOINT Washing machines KLB12TXWH
Cart
Set of 2 motor carbon brushes
Ref : 481931088529, C00296122
Brands : WHIRLPOOL,...
1-way solenoid valve 90° Dim 12mm
Ref : 481228128393, AS0012842
Brands : ARISTON HOTPOINT,...
1-way solenoid valve 90° Dim 12mm for BAUKNECHT / IGNIS / LADEN / RADIOLA / WHIRLPOOL washing machines
Carbon brush - 2-pack
Ref : C00196554, 481236248004
Brands : ARISTON HOTPOINT,...
Carbon brush - 2-pack for ARISTON HOTPOINT, INDESIT Washing machines
Noise filter condenser 0.1F
Ref : 481912118063, 75X2038
Condensateur anti-parasitaire 0.1µF pour lave-vaisselle BAUKNECHT, IGNIS, LADEN, RADIOLA, WHIRLPOOL