Spare parts and accessories Washing machines ARISTON HOTPOINT KLB12TXNEW
All spare parts ARISTON HOTPOINT Washing machines KLB12TXNEW
Cart
Bearing (small 6205ZZ) no. K122
Ref : 481252028001, 52X0883
Brands : WHIRLPOOL,...
1-way solenoid valve 90° Dim 12mm
Ref : 481228128393, AS0012842
Brands : ARISTON HOTPOINT,...
1-way solenoid valve 90° Dim 12mm for BAUKNECHT / IGNIS / LADEN / RADIOLA / WHIRLPOOL washing machines
Noise filter condenser 0.1F
Ref : 481912118063, 75X2038
Brands : WHIRLPOOL,...
Condensateur anti-parasitaire 0.1µF pour lave-vaisselle BAUKNECHT, IGNIS, LADEN, RADIOLA, WHIRLPOOL