Spare parts and accessories Washing machines ARISTON HOTPOINT KLB12TUK
All spare parts ARISTON HOTPOINT Washing machines KLB12TUK
Descaler/degreaser 12 sachets
Ref : 484000008801, C00308429
Brands : WPRO
Descaler/degreaser 12 sachets for WPRO Washing machines
In stock
Cart
Détartrant 250g
Ref : 484000008416
Brands : WPRO
Détartrant 250gg
In stock
Cart
Bearing 6206ZZ (original)
Ref : 481252028004, 6206ZZCG38
Brands : WHIRLPOOL,...
1-way solenoid valve 90° Dim 12mm
Ref : 481228128393, AS0012842
Brands : ARISTON HOTPOINT,...
1-way solenoid valve 90° Dim 12mm for BAUKNECHT / IGNIS / LADEN / RADIOLA / WHIRLPOOL washing machines
1-way solenoid valve 180°
Ref : 55X2939
Brands : BRANDT, BOSCH,...
Noise filter condenser 0.1F
Ref : 481912118063, 75X2038
Brands : WHIRLPOOL,...
Condensateur anti-parasitaire 0.1µF pour lave-vaisselle BAUKNECHT, IGNIS, LADEN, RADIOLA, WHIRLPOOL