Spare parts and accessories Washing machines ARISTON HOTPOINT K-CD12TXWHOLD
All spare parts ARISTON HOTPOINT Washing machines K-CD12TXWHOLD
Descaler/degreaser 12 sachets
Ref : 484000008801, C00308429
Brands : WPRO
Descaler/degreaser 12 sachets for WPRO Washing machines
In stock
Cart
Détartrant 250g
Ref : 484000008416
Brands : WPRO
Détartrant 250gg
In stock
Cart
Set of 2 motor carbon brushes
Ref : 481931088529, C00296122
Brands : WHIRLPOOL,...
Carbon brush - 2-pack
Ref : C00196554, 481236248004
Brands : ARISTON HOTPOINT,...
Carbon brush - 2-pack for ARISTON HOTPOINT, INDESIT Washing machines
Bearing 6206ZZ (original)
Ref : 481252028004, 6206ZZCG38
Brands : WHIRLPOOL,...
Noise filter condenser 0.1F
Ref : 481912118063, 75X2038
Condensateur anti-parasitaire 0.1µF pour lave-vaisselle BAUKNECHT, IGNIS, LADEN, RADIOLA, WHIRLPOOL
2 motor carbon brushes + brackets
Ref : C00196540, -C00035290
Brands : ARISTON HOTPOINT,...
2 motor carbon brushes + brackets for ARISTON HOTPOINT / INDESIT / SCHOLTES washing machines
Door seal clamp ring (original)
Ref : C00036780
Door seal clamp ring (original) for ARISTON HOTPOINT, INDESIT, WHIRLPOOL, SCHOLTES Washing machines
Gaskets 20X27 (pack of 10)
Ref : 51X0504, 2003030000
Brands : BRANDT, VEDETTE,...
Gaskets 20X27 (pack of 10) for BRANDT Washing machine
Heating element 1,200W 230V
Heating element 1,200W 230V for ARISTON HOTPOINT / INDESIT / SCHOLTES washing machines