Spare parts and accessories Tumble dryer BAUKNECHT TRAK6450/1
All spare parts BAUKNECHT Tumble dryer TRAK6450/1
PVC vent cladding, length 2m diam. 102mm
Ref : 484000008556, AV13101
Brands : WPRO, PROLINE
PVC vent cladding, length 2m diam. 102mm for WPRO Tumble dryer
In stock
Cart
Condensateur 10mF 450V univers
Ref : 481981729147, C00770241, 481010743850
Brands : WHIRLPOOL,...
Condensateur 10mF 450V compatible pour sèche-linge WHIRLPOOL, BAUKNECHT, LADEN, AEG, ARISTON HOTPOINT, ARTHUR MARTIN, BOSCH, BARNDT, CANDY,...
In stock
Cart
Resistance 2500W naked (without deflector) original
Ref : 480181700014, 481225938167
Brands : WHIRLPOOL,...
Resistance 2500W naked (without deflector) original for WHIRLPOOL, BAUKNECHT, IGNIS, ARISTON HOTPOINT, INDESIT Tumble dryer
Courroie 1965H6 non élastique
Ref : 481235818186, 481235818155
Courroie 1965H6 pour sèche-linge BAUKNECHT, IGNIS, LADEN, RADIOLA, VEDETTE, WHIRLPOOLL
Noise filter 0.68mF 250V
Noise filter 0.68mF 250V for washing machines