Spare parts and accessories Microwave Ovens SIEMENS HF25G5R2/36
All spare parts SIEMENS Microwave Ovens HF25G5R2/36
240V 25W bulb
Ref : 6912W3B002D, 9178003553
Brands : LG, WHIRLPOOL,...
240V 25W lightbulb for LG / BOSCH / SIEMENS / CONSTRUCTA / NEFF / JUNKER / VIVA microwaves
Order-based
Cart
Turntable (original)
Ref : 00672497
Brands : BOSCH, SIEMENS, NEFF
Turntable (original) for BOSCH, SIEMENS, NEFF Microwave Ovens
In stock
Cart
20W bulb - 300°
Ref : 4713-001524
Brands : .TOUTES MARQUES
20W bulb - 300° for .TOUTES MARQUES Gas / Electric Ovens