Spare parts and accessories Microwave Ovens NEFF H56G20N0GB
All spare parts NEFF Microwave Ovens H56G20N0GB
Fuse
Ref : 6901W1A001C, 811913648
Brands : BRANDT, DE...
Fuse for LG microwave ovens
Available
Cart
Plateau en verre 315 mm
Ref : 49016762, 252100500022
Brands : BRANDT, CANDY,...
In stock
Cart
240V 25W bulb
Ref : 6912W3B002D, 9178003553
Brands : LG, WHIRLPOOL,...
240V 25W lightbulb for LG / BOSCH / SIEMENS / CONSTRUCTA / NEFF / JUNKER / VIVA microwaves
Order-based
Plateau tournant verre 320 mm
Ref : DE74-20015G
Brands : SAMSUNG
Order-based
Mica plate
Ref : 72X3694, 00606320
Brands : BRANDT, CANDY,...
Mica plate for BRANDT / SAUTER / THOMSON microwaves
Original high voltage diode
Ref : 482000006101, C00114426
Brands : WHIRLPOOL,...
In stock
Original T25 240V 20W bulb
Ref : 4713-001524
Brands : SAMSUNG
Original T25 240V 20W bulb for SAMSUNG Microwave Ovens
Original microwave door latch
Brands : BOSCH, SIEMENS,...
Original microwave door latch for .TOUTES MARQUES Microwave Ovens
High voltage capacitor 1.05 µF 2100 V
Ref : 00612134, AS0033027
Brands : BOSCH, SIEMENS,...
High voltage capacitor 1.05 µF 2100 V for BOSCH, SIEMENS, NEFF, VIVA, CONSTRUCTA, BALAY, BRANDT, LG Microwave Ovens