Spare parts and accessories Microwave Ovens IGNIS AMT240IX
All spare parts IGNIS Microwave Ovens AMT240IX
240V 25W bulb
Ref : 6912W3B002D, 9178003553
Brands : LG, WHIRLPOOL,...
240V 25W lightbulb for LG / BOSCH / SIEMENS / CONSTRUCTA / NEFF / JUNKER / VIVA microwaves
Order-based
Cart
Magnétron 2M240H d'origine
Ref : 4055116752, 481913158021
Brands : AEG, DE DIETRICH,...
Magnétron 2M240H d'origine d'origine pour Four micro-ondes ARTHUR MARTIN, ELECTROLUX, AEG, ZANUSSII
In stock
Cart
Original high voltage diode
Ref : 482000006101, C00114426
Brands : WHIRLPOOL,...
In stock
Original lamp
Ref : 480120100168, 481913428051
Brands : WHIRLPOOL, BAUKNECHT
Original lamp for WHIRLPOOL, BAUKNECHT Microwave Ovens
Moteur de plateau tournant
Ref : 481236158449, DA31-10107C
Brands : WHIRLPOOL,...
Mica fitting clip (original)
Condensateur anti-parasitage - 0.47µf d'origine
Plateau tournant d'origine 25
Ref : 481246678412, C00313978
Plateau tournant d'origine  250 mm pour four micro-ondes BAUKNECHT, IGNIS, LADEN, WHIRLPOOLL