Spare parts and accessories Microwave Ovens GAGGENAU BMP224110
All spare parts GAGGENAU Microwave Ovens BMP224110
240V 25W bulb
Ref : 6912W3B002D, 9178003553
Brands : LG, WHIRLPOOL,...
240V 25W lightbulb for LG / BOSCH / SIEMENS / CONSTRUCTA / NEFF / JUNKER / VIVA microwaves
Order-based
Cart
Magnétron 2M240H d'origine
Ref : 4055116752, 481913158021
Brands : AEG, DE DIETRICH,...
Magnétron 2M240H d'origine d'origine pour Four micro-ondes ARTHUR MARTIN, ELECTROLUX, AEG, ZANUSSII
In stock
Cart
Produit de nettoyage d'origine
Ref : 00312207
Brands : BOSCH
Produit de nettoyage d'origine pour Accessoires et entretien BOSCHH
Order-based
Turntable (original)
Brands : BOSCH, SIEMENS, NEFF
Turntable (original) for BOSCH, SIEMENS, NEFF Microwave Ovens
In stock
20W bulb - 300°
Brands : .TOUTES MARQUES
20W bulb - 300° for .TOUTES MARQUES Gas / Electric Ovens