Spare parts and accessories Microwave Ovens BALAY 3WM2418N/01
All spare parts BALAY Microwave Ovens 3WM2418N/01
240V 25W bulb
Ref : 6912W3B002D, 9178003553
Brands : LG, WHIRLPOOL,...
240V 25W lightbulb for LG / BOSCH / SIEMENS / CONSTRUCTA / NEFF / JUNKER / VIVA microwaves
Order-based
Cart
Glass turntable diam. 255mm
Ref : 3517203600, 434603
Brands : DAEWOO, BOSCH,...
Glass turntable diam. 255mm for DAEWOO microwave ovens
In stock
Cart
Original microwave micro-switch
Ref : 1037589, 00614767
Brands : BOSCH, SIEMENS,...
Original microwave micro-switch for .TOUTES MARQUES Microwave Ovens
In stock
20W bulb - 300°
Brands : .TOUTES MARQUES
20W bulb - 300° for .TOUTES MARQUES Gas / Electric Ovens
Micro switch LF-10-02
Brands : SMEG, LG, BOSCH,...
Original door switch
Brands : BOSCH, SIEMENS,...
Original door switch for BOSCH, SIEMENS, NEFF, CONSTRUCTA Microwave Ovens
Time delay fuse 10 a 32 x 6.3 m m x10 (original)
Brands : BOSCH, GAGGENAU,...
Time delay fuse 10 a 32 x 6.3 m m x10 (original) for BOSCH, GAGGENAU, NEFF, SIEMENS Microwave Ovens
Microswitch
Brands : BOSCH
Microswitch for BOSCH Microwave Ovens
Order-based
Plateau verre micro-ondes
Ref : D309012
Brands : .TOUTES MARQUES
Rotating tray 255mm
Brands : BEKO
Rotating tray 255mm for BEKO Microwave Ovens