Spare parts and accessories Gas / Electric Ovens THERMOR FP75CB21
All spare parts THERMOR Gas / Electric Ovens FP75CB21
Ampoule 300°C - 15W - E14
Ref : 71S7913
Brands : CANDY, BRANDT,...
Ampoule 300°C - 15W - E14 compatible pour four, cuisinière BRANDT, CANDY, DE DIETRICH, FAGOR, HOOVER, ROSIERES, SANGIORGIO, SAUTER, SCHOLTES,...
In stock
Cart
Plaque lèche frites 447x357mm
Ref : AS0032467
Brands : BRANDT, SAUTER,...
Plaque Lèche frites 447x357mm pour four, cuisinière ASKO, BLANCO, BRANDT, FAGOR, ORANIER, SAUTER, THOMSONN
In stock
Cart
Light diameter 9mm
Ref : 064.00.0090
Brands : BLOMBERG, BRANDT,...
Light diameter 9mm for BLOMBERG, BRANDT, CRYSTAL, DE DIETRICH, ELEKTRA-BREGENZ, FAGOR, ROSIERES, SAUTER, SINGER, THERMOR, VEDETTE Electric / Gas Hobs
Grill heating element (top) 1,000W + 2,100W
Ref : 75X2031
Brands : BRANDT, SAUTER,...
Grill heating element (top) 1,000W + 2,100W for ATAG / BRANDT / DE DIETRICH / FAGOR / SAMET / SANGIORGIO / SAUTER / THERMOR / THOMSON / VEDETTE...
Hublot de lampe d'origine
Ref : 481245028007, C00311267
3-way power supply terminal block
Ref : 76X2994
Brands : BRANDT, DE...
Lower base element 1200w
Ref : 77X3282
Order-based
Door seal
Ref : 75X3322
Brands : BRANDT, DE...
Internal window
Ref : 79X8136
Original tangential fan
Ref : 32005596, 49015844
Brands : FRIONOR,...
Original tangential fan for FRIONOR, ROSIERES, VESTEL, CONTINENTAL EDISON Gas / Electric Ovens
Rack 447x340mm
Ref : AS0023926
Rack 447x340mm for ALLENZI / ASPES / ATAG / BEKO / BLANCO / BRANDT / BUTLER / CAPLE / CRYSTAL / CYLINDA / DE DIETRICH / ELEKTRA-BREGENZ / FAGOR /...