Thermocouple Gas / Electric Ovens FAURE FCM6500CSA
Thermocouple for Gas / Electric Ovens FAURE FCM6500CSA - 94300473605
Thermocouple length 500mm
Ref : 3570653067, 3570563027
Brands : ARTHUR MARTIN...
Thermocouple length 500mm for ARTHUR MARTIN ELECTROLUX, FAURE, ELECTROLUX, AEG, ARTHUR MARTIN, ZANUSSI, PROGRESS, IKEA, JUNO Gas / Electric Ovens
In stock
Cart
Original thermocouple long. 275mm
Ref : 3570653059, 3570563019
Brands : FAURE, ARTHUR...
Original thermocouple long. 275mm for FAURE, ARTHUR MARTIN ELECTROLUX, ELECTROLUX, AEG Gas / Electric Ovens
In stock
Cart
1000MM Thermocouple
Brands : ELECTROLUX,...
1000MM Thermocouple for Oven, stove ELECTROLUX, ESSENTIEL B, ARTHUR MARTIN ELECTROLUX, ZANUSSI, AEG, FAURE, IKEA, PROGRESS