Spare parts and accessories Gas / Electric Ovens BOSCH HBF153EB0/15
All spare parts BOSCH Gas / Electric Ovens HBF153EB0/15
25W G9 halogen bulb
Ref : 71X2994, C00285575
Brands : WHIRLPOOL, DE...
25W G9 halogen bulb for DE DIETRICH / THOMSON / BRANDT / BOSCH / GAGGENAU / NEFF / SIEMENS ovens, cookers, extractor hoods
In stock
Cart
Combined rack 0610
Ref : 00574876
Brands : BOSCH, SIEMENS,...
Combined rack 0610 for ovens, cookers
In stock
Cart
Top heating element 1,500W + 1,300W
Ref : 00471369, 00773539
Brands : BOSCH, SIEMENS,...
Top heating element 1,500W + 1,300W for BOSCH / SIEMENS / VIVA ovens, cookers
Grille 470 x 345mm d'origine
Grille 470 x 345mm d'origine pour four cuisinière BOSCH, SIEMENS, NEFF, GAGGENAUU
Circular heating element
Brands : BOSCH, SIEMENS, NEFF
Circular heating element for BOSCH / NEFF / SIEMENS ovens, cookers
Bulb cover
Brands : BOSCH, NEFF,...
Bulb cover for BOSCH, NEFF, SIEMENS, GAGGENAU Gas / Electric Ovens
Fan sold without blades
Brands : BOSCH, GAGGENAU,...
Fan sold without blades for BOSCH / GAGGENAU / NEFF / SIEMENS ovens, cookers
Produit de nettoyage d'origine
Brands : BOSCH
Produit de nettoyage d'origine pour Accessoires et entretien BOSCHH
Order-based
Sole resistor 1100w
Sole resistor 1100w for BOSCH, SIEMENS Gas / Electric Ovens
Original halogen bulb G9 25W 240V
Brands : ELECTROLUX,...
Original halogen bulb G9 25W 240V for ELECTROLUX, INDESIT, ARISTON HOTPOINT Gas / Electric Ovens