Spare parts and accessories Gas / Electric Ovens BOSCH HBF113BS0Z/15
All spare parts BOSCH Gas / Electric Ovens HBF113BS0Z/15
Ampoule E14 40W 300°C
Ref : 00057874
Brands : BOSCH, SIEMENS,...
Ampoule E14 40W 300°C pour four, cuisinière BOSCH, AEG, BRANDT, DE DIETRICH, ELECTROLUX, SAUTER, ARISTON HOPOINT, NEFF, GAGGENEAU, SCHOLTES,...
In stock
Cart
25W G9 halogen bulb
Ref : 71X2994, C00285575
Brands : WHIRLPOOL, DE...
25W G9 halogen bulb for DE DIETRICH / THOMSON / BRANDT / BOSCH / GAGGENAU / NEFF / SIEMENS ovens, cookers, extractor hoods
In stock
Cart
Top heating element 1,500W + 1,300W
Ref : 00471369, 00773539
Brands : BOSCH, SIEMENS,...
Top heating element 1,500W + 1,300W for BOSCH / SIEMENS / VIVA ovens, cookers
Circular heating element
Brands : BOSCH, SIEMENS, NEFF
Circular heating element for BOSCH / NEFF / SIEMENS ovens, cookers
Original bulb E14 40W 300°C
Original bulb E14 40W 300°C for BOSCH, SIEMENS, NEFF, ROSIERES, BRANDT, CONSTRUCTA, SCHOLTES, THOMSON, DE DIETRICH, Gas / Electric Ovens