Spare parts and accessories Gas / Electric Ovens ARTHUR MARTIN ELECTROLUX CGL6002X
All spare parts ARTHUR MARTIN ELECTROLUX Gas / Electric Ovens CGL6002X
Ampoule 300°C - 15W - E14
Ref : 71S7913
Brands : CANDY, BRANDT,...
Ampoule 300°C - 15W - E14 compatible pour four, cuisinière BRANDT, CANDY, DE DIETRICH, FAGOR, HOOVER, ROSIERES, SANGIORGIO, SAUTER, SCHOLTES,...
In stock
Cart
Butane gas rubber holder (original)
Ref : C00010509
Brands : ARISTON HOTPOINT,...
In stock
Cart
Door seal
Ref : 3577221025
Brands : FAURE,...
Door seal for FAURE ovens, cookers
Rack (320)
Ref : 3546220033
Brands : FAURE, ARTHUR...
Rack (320) for ELECTROLUX / FAURE / ARTHUR MARTIN / ZANUSSI cookers, ovens
Order-based
Spark plug 600mm
Brands : ARTHUR MARTIN...
Spark plug 600mm for ARTHUR MARTIN ELECTROLUX, FAURE, ELECTROLUX, AEG, ZANUSSI, ARTHUR MARTIN, IKEA, JUNO Gas / Electric Ovens
Original injectors, nozzles butane/propane kit
Brands : ARTHUR MARTIN...
Roasting tray 422X370X33mm
Brands : FAURE, ARTHUR...
15W SES E14 300°C oven lamp
Brands : TOUTES MARQUES
15W SES E14 300°C oven lamp for all brands of Gas / Electric Ovens
Auxiliary burner cap (521)
Brands : FAURE,...
Button spring (260)
Button spring (260) for ARTHUR MARTIN / ELECTROLUX / FAURE cookers, ovens
Grill heating element (top)
Grill heating element (top) for FAURE, ELECTROLUX, ARTHUR MARTIN ELECTROLUX Gas / Electric Ovens
Hob burner cap 100mm
Hob burner cap 100mm for ARTHUR MARTIN / ELECTROLUX ovens, cookers