Spare parts and accessories Extractor Hood WHIRLPOOL 208305146601PRF0032
All spare parts WHIRLPOOL Extractor Hood 208305146601PRF0032
Filtre métal (anti graisses) 2
Brands : WHIRLPOOL, IKEA...
Filtre métal (anti graisses) 267x305mm pour hotte ARISTON HOTPOINT, INDESIT, SCHOLTES, ARTHUR MARTIN, ELECTROLUX, SMEG, FAURE, AEG, CANDY, IKEA,...
In stock
Cart
Lot de 2 filtres charbon type
Ref : 481249038013, AMC912
Brands : SOS ACCESSOIRE,...
Lot de 2 filtres charbon type 29 CHF029 pour hotte BOSCH, IKEA from WHIRLPOOL, SAUTER, WHIRLPOOLL
In stock
Cart
Set of 2x T25L 40W E14 halogen bulbs, length 81mm diam. 23mm
Ref : 484000008834, 9029791929
Brands : SAUTER, BRANDT,...
Set of 2x T25L 40W E14 halogen bulbs, length 81mm diam. 23mm for extractor hood
Order-based
Metal filter (grease) 267x305mm