Spare parts and accessories Extractor Hood ROBLIN ATRIUMMURALE1200
All spare parts ROBLIN Extractor Hood ATRIUMMURALE1200
Filtre charbon (x1) ROBLIN 540
Ref : 5403008, C00384658
Brands : ROBLIN, ARISTON...
In stock
Cart
Spot halogène d'origine
Ref : 50273233002, 133.0257.976
Brands : ELECTROLUX, AEG,...
In stock
Cart
Control panel
Ref : 31BC007, 133.0071.130
Brands : ROBLIN
Control panel extractor hood ROBLIN with control card
Filtre à charbon d'origine MCFE04 type 160
Ref : 902980048
Brands : ROBLIN, ARISTON...
Order-based
105W 220V transformer
Ref : 105020126, 2023BV
Brands : AIRLUX, FALMEC,...
105W 220V transformer for AIRLUX, FALMEC, BAUMATIC, ELICA, GORENJE Extractor Hood
12V 20W Spot
Ref : 12EC027, 133.0302.289
Brands : ROBLIN
12V 20W Spot for ROBLIN Extractor Hood
Boitier de commande (sans la c
Carte de puissance 165x55 mm
Command keypad ribbon cable
Ref : 133.0071.154, 12LI002
Command keypad ribbon cable for ROBLIN extractor hood
Electric control keyboard circuit board
Electric control keyboard circuit board for ROBLIN Extractor Hood
Original type 160 AMC244 charcoal filter
Ref : C00384658, 484000008776
Spot halogène 12V G4 20W d'origine